Franchise alarak yatırım yapma kararı aldıktan sonra sıra geldi yatırım stratejisi belirlemeye. Franchise yatırımlarında uluslararası, ulusal, ve yerel olmak üzere değişik markalar mevcuttur. Ve bu markalar master, bölge/il, şube franchise verme şeklinde opsiyonlar sunmaktadır. Belirlemiş olduğumuz hedeflerle uyumlu olarak her bir opsiyonun avantaj/dezavantajları hakkında çalışma yapılmalıdır.

Yatırımdan maddi beklentileriniz, ne kadar zamanda yatırımın geri dönmesini beklemektesiniz, sizin mevcut faaliyetlerinize ne gibi yararları olmasını öngörürsünüz, piyasadaki kredibilitenizi nasıl etkiler, yeni yatırımınız sonrası yönetim/insan kaynakları vb. kriterler baz alınarak bir çalışma yapmak gerekir.

 

.

Neden Franchise almalıyım?

1.Hazır tanınırlığı olan bir markanın iş ortağı olursunuz

2.Müşteri portföyünüz hazır olur

3.Müstakil reklam bütçesi ayırmazsınız

4.Markanın bilgi birikimini ve iş modelini kullanırsınız

5.Sürekli iş eğitimi ile yeniliklerden anında haberdar olursunuz

6.Yatırımınızın karşılığını daha hızlı alırsınız

 

 

Portföyümüzdeki franchise yatırımına uygun markalarımızın faaliyet gösterdiği sektörler

Portföyümüzde mevcut olan markalara tarafımızdan franchise danışmanlığı verilmekte olup marka/firma hakkında detaylı bilgi yatırımcı ile görüşme esnasında sunulmaktadır.

Bunun dışında franchise yatırımı yapmak isteyen şahıs/şirkete de düşünmüş oldukları markalar var ise bunlar hakkında da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

  1. Otel Konaklama/Accomodation

Her biri kendine özgü konsepte sahip markalarımız retro, klasik, modern, lüks/elegant, ekonomik olmak üzere farklı tarzlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Markalarımız franchise yatırımcılarına master franchise, il/bölge franchise, tek şube franchise opsiyonları sunmaktadır.

 

  1. Dil Kursları/Language Courses

İngilizce ağırlıklı olmak üzere, farklı dillerin de sunulduğu markalarımız mevcuttur. Yetişkinler, iş hayatı, ve 1-8 yaş çocuklar (erken yaş dil eğitimi) için dil kursu seçenekleri ile franchise verme planlanmaktadır.

Yurtdışından Türkiye pazarına ilk defa Master Lisansörlük vererek girmek üzere yatırımcı arayan markamız olduğu gibi, hali hazırda Türkiye pazarında faaliyet yürütmekte olup il/bölge, şube bazında franchise vermek isteyen markalarımız mevcuttur.

 

  1. Anaokulu/Nursery

Dünya’nın değişik ülkelerinin eğitim modelleri incelenerek oluşturulmuş eğitim modeli ile öne çıkan markamız sektöründe kısa sürede marka olmuştur. Eğitim modelini sosyal yapılandırmacı, aktivite eksenli öğrenme tarzı ile kuran markamızı iş ortaklığı veya franchise modeli ile Türkiye genelinde yatırımcılarla buluşturmaktayız.

 

  1. Fast food-Restoran/Fast food-Restaurants

Yakın sayılabilecek zamanda kurulmuş ve markalaşmış olan fast food-restoran markalarımız olmakla birlikte uzun yıllardır sektörde var olan hali hazırda güçlü franchise zincirleri bulunan markalarımız mevcuttur.

Master franchise, il/bölge, şube franchise modelleri ile yatırım yapılabilmektedir.

 

  1. Kafe-Pastane/Coffee Shops-Patiserrie

Retro, vintage, modern, mizah tarzları ile 3. Nesil kahveci ve Tea House konseptinde yerli ve yabancı zincir markalarımız mevcuttur. Master, il/bölge, şube bazlı franchise işletmesi opsiyonları ile yatırımcılar ile buluşmaktayız.

 

  1. Kozmetik-Güzellik/Cosmetics-Beauty

Organik, doğal ürünlerin trend olduğu günümüzde yerli ve yabancı kozmetik markalarımız piyasada hızlı bir büyüme potansiyeline sahip olarak öne çıkmaktadır.

Master, bölge, şube franchise modelleri ile yatırım yapılabilmektedir.